Svatební salon Maggie – prodej a půjčovna svatebních a společenských šatů Praha

15 let úspěchu na českém trhu. Jsme oficiální zástupce značky Maggie Sottero, výrobce svatebních a společenských šatů.

  Svatba je nejvíce očekávaná a pohádková událost. Pro každou nevěstu to je možnost realizovat své dětské sny o bílých princeznovských šatech a na jeden den se změnit v nádhernou princeznu. Kterou, když uvidí princ, ještě vice zamiluje a odveze do dalekého kráje pod názvem ŠTĚSTÍ.

  V našem salonu můžete splnit své sny a my pomůžeme Vám vybrat ty nejdůležitější šaty v vašem životě.
  Tým našeho salonu jsou vděční profesionálové, který sledují nejnovější modní trendy ve svatebním oboru.

  Principy naší práci:

  Vzájemné porozumění

  Vzájemnná výhoda

  Zdvořilost

  Úcta

  10 důvodů proč nevěsty chodí zrovna k nám:

  Každá nevěsta si u nás vybere SVOJE svatební šaty

  Svatební šaty od Maggie Sottero udělají z každé ženské postavy DOKONALOU

  Vynikající design svatebních šatů Maggie Sottero je oceněn po celém světě

  V šatech od Maggie Sottero se nevěsta bude cítit nejen krásně, ale také POHODLNĚ

  Upravíme každé šaty na Váši postavu

  U nás neuslyšíte slovo NE

  Dostupné ceny pro každou nevěstu, za půjčení i za prodej

  Dobré umístění salonu – poblíž centra na trase metra

  Žádná nevěsta od nás neodchází bez dárku

  Milé nevěsty,

  od 1.5.2018 se připojujeme k dalším salonům, které začaly vybírat poplatky za zkoušení svatebních šatů. Pokud si nevěsta u nás nezamluví šaty při první zkoušce, zaplatí poplatek za zkoušení, ALE pokud se s potvrzením o zaplacení poplatku vrátí, tato částka jí bude odečtena od zálohy za svatební šaty, takže zkoušení pro ní bude zcela zdarma.

  Poplatky za zkoušku šatů činí 300 Kč za první  hodinu a půl,  200 Kč za každou další půlhodinu zkoušení.

  Doufáme, že naši novinku pochopíte a přijmete.

  Budeme se na Vás velmi těšit.

  U nás mate možnost nejen vybrat šaty podle přání ale i odpočinout v příjemném přátelském prostředí

  Nedoporučejeme sebou brát své děti ani v kočárcích

  Zkoušení šatů vyžaduje určité soustředění. Děti se cítí být v těchto chvílích zanedbávány a dožadují se pozornosti. To ruší nejen samotné zkoušení, ale i jiné návštěvníky našeho salonu. Je lepší si na tento čas domluvit hlídání.
  Nedoporučujeme brát ani spící miminka v kočárcích. Náš salon je sice prostorný, ale při zkoušení kolem vás lítáme často dvě s různými šaty. Zároveň je potřeba se vidět v zrcadlech z různých úhlů a ve volnějším prostoru.

  Nenoste si sebou jídlo ani teplé nápoje

  Určitě nebudete tak hladová, abyste nevydržela zkoušení šatů bez jídla. Potřísnění nebo zapadání drobků do šatů zbytečně opotřebuje šaty vypráním navíc po jejich zkoušení.

  Nevoďte sebou vaše psí miláčky

  Stejně jako děti se pejsci dožadují pozornosti a nezřídka se stává, že štěkají. Navíc ztrácejí chlupy. A protože většina modelů šatů je dlouhých a vláčejí se po zemi, ulpí na nich vše, co vaši psí mazlíčci ztratí.

  Hygiena

  Zejména v letních měsících je třeba dbát na nezbytnou hygienu, když k nám jdete na zkoušení šatů. Prosíme uvědomte si, že některý den si stejné šaty může vyzkoušet i více nevěst.

  Neberte sebou příliš mnoho lidí

  Doporučujeme, abyste na zkoušení šatů přišla maximálně s partnerem, s kamarádkou nebo s maminkou. Větší počet lidí (čtyři a více) se pak vzájemně v salonu plete a má rozdílné názory na to, co vám padne a co ne. To vás může znejistit, co je pro vás skutečně vhodné. Samy v salonu máme dostatečný cit a zkušenosti, abychom vám dokázali poradit.

  Nechtějte do svatby extrémně zhubnout

  V salonu dokážeme skoro zázraky – šaty přizpůsobit až o dvě čísla. Někdy to však nestačí a chceme na to na tomto místě upozornit. Mezi zkoušením s rezervací šatů a svatbou uplyne často několik měsíců. Nevěsty v náhlé vidině být o svatbě štíhlejší a krásnější se někdy vrhnou do drastických diet. A tak přes naši veškerou snahu nelze zarezervované šaty na poslední chvíli upravit natolik, abyste v nich po zhubnutí vypadala dobře. Proto prosíme, zůstaňte taková jaká jste. V šatech, které si po náročném zkoušení vyberete, budete vypadat určitě skvěle.

  TOPlist