CLUB_nevest_ФИНАЛ

Jarní párty Klubu nevěst

Drazí milovníci Maggie Sottero,

 

Srdečně Vás zveme na jarní párty Klubu nevěst do restauraci Balu Kitchen s naprosto neopakovatelným výhledem na celou Prahu

 

Kdy: pátek 26.05.2017 od 19:00 do 22:00 hod

Kde: Balu Project, Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3, Centrum Krejcárek – vchod D, 6.patro

 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

 

Připravili jsme pro Vás jedinečnou módní přehlídku společenských a svatebních šatů z naší kolekce 2016/2017. Při této příležitosti si budete moci vyzkoušet libovolné šaty z naší nabídky a zároveň budete mít možnost zazářit ve světlech reflektorů na módní přehlídce, kterou jsme pro Vás připravili po boku profesionálních modelek. V rámci Slavnostního večera pro Vás zajistíme vše od výběru šatů, líčení, hairstylingu a to zcela zdarma.

 

Večerem Vás bude provázet moderator Alex , k poslechu zahraje živá klavirní hudba a můžete se těšit také na známé tváře z řad českých celebrit.

 

Na místě pro Vás bude take k dispozici BEAUTY koutek, ve kterém se o Vás postarají šikovní kadeřníci. V druhé části našeho BEAUTY kotuku Vás nalíčí naše šikovné a prověřené vizážistky, které Vám poradí s líčením a podělí se s Vámi o nové trendy v oblasti líčení.

 

Dále se můžete tešit na profesionální masérky z estetické kliniky Altos, které Vám nabídnou relaxační masáž za doprovodu uklidňující hudby nebo se v mezičase občerstvit u připraveného pohoštění.

 

Dále pro Vás máme přichystané workshopy a na konci večera nebude chybět ani již avizované vyhlášení SOUTĚŽE, která probíhá na našich facebookových stránkách již od 12. Května 2017. Výherci soutěže si odnesou voucher pro dva do vyhlášené restaurace BALU Project, vouchery do estetické kliniky Altos nebo šperky od společnosti Deers a všichni účastníci večera si s sebou odnesou malý dáreček v podobě domácího cupcake od naší cukrářky.

 

Moc se těšíme na Vaši účast a doufáme, že nás i nadále budete sledovat na našem facebookovém profile, kde Vám budeme I nadále přinášet nejčerstvější informace o svatebních novinkách a take zde naleznete fotoreport z této akce.

 

Vstup zdarma, stačí napsat své jméno na guestlist do čtvrtka 25.5

 
 TOPlist