brides club

JEDINEČNÁ PARTY BRIDES CLUBU V KRÁSNÉ RESTAURACI BALU PROJECT

Vstupte s námi do zákulisí výjimečného večera Klubu nevěst v krásné restauraci Balu Project s výhledem na Prahu. Užijte si party plnou ženských půvabů a romantiky, završenou módní přehlídkou svatebních a společenských šatů…

 

Prostředí Balu Projekt nás okouzlilo natolik, že jsme zde 26. května 2017 pro přátele i obchodní partnery uspořádali jedinečnou módní přehlídku svatebních a společenských šatů z naší nejnovější kolekce. Nadčasová elegance, romantická variace i módní kreativita naší sbírky šatů byla umocněna nádhernou scenérií hudebního klavírního doprovodu, světelných efektů i profesionalitou modelek. Měli jste možnost v připraveném Beauty koutku vyzkoušet si na sobě moderní trendy v líčení, hairstylingu i vizážistice, dopřát si relaxační masáž šíje u zkušené terapeutky, nebo ochutnat barevně laděné ručně malované domácí cupcake od naší šikovné cukrářky, welcome drinky i chutné občerstvení.

 

Na večírku jste se mohli potkat s českou VIP celebritou Barborou Mottlovou, nebo s moderátorem Alexem, který celý večer provázel se svou neutuchající dobrou náladou.

 

Bohatý program provázely zajímavé workshopy, např. s ručně vyráběnými šperky, které jsou ozdobou mnoha našich osobností. Večerní party završila bohatá tombola se zajímavými dárky a cenami, mezi něž patřily luxusní vouchery od našich partnerů.

 

Smyslem naší práce je rozdávat radost, udělat pro vás maximum – cenou nám je vaše spokojenost a to, že se k nám vracíte a že se s námi umíte krásně bavit. Věříme, že atmosféra noční světelné Prahy umocněná naší krásnou kolekcí šatů, i celý připravený program, se vám líbila a těšíme se na další naše společné projekty.

 

Tým Maggi Wedding

 TOPlist